Hosting

Bu sayfada WordPress Türkiye olarak anlaşma yaptığımız ve WordPress Türkiye kullanıcılarına özel olanaklar sağlayan hosting firmalarından bahsediyoruz. Burada ismi geçen şirketler hakkında bir sorun yaşarsanız, lütfen bize geri bildirimde bulunun. Ek olarak, WordPress.org’un tavsiye ettiği hosting şirketlerine (yabancı) WordPress.org Hosting sayfasından ulaşabilirsiniz.


turhost
Turhost‘tan WordPress Türkiye kullanıcılarına ücretsiz domain ve taşıma kampanyası.

WordPress blogunuza %100 uyumlu teknik altyapıyı sağlayan Turhost.com, sunmuş olduğu hosting paketleri ile başlangıç düzeydeki WordPress bloglarından yüksek ziyaretçi sayılarını destekleyen portal paketlerine kadar alternatif hosting paketlerini kullanıcılarına sunuyor.

Kampanya dahilinde Turhost.com tüm yeni kullanıcılarına 1 yıl ücretsiz domain tescil ediyor veya mevcut domainlerini 1 yıl süre uzatımı ile ücretsiz olarak transfer ediyor.

WordPress blogunuzu ücretsiz olarak taşınması ve mevcut veya yeni alacağınız domainin 1 yıl ücretsiz tescili hakkında bilgi almak için kampanya şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress Türkiye takipçilerine özel %15 indirim kodu; wptr


alastyr
alastyr‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel wp-tr paketi.

WordPress için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla WordPres kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz. Dört ayrı paket seçeneğiyle birlikte WordPress Türkiye kullanıcılarına %15 indirimli. Ayrıca hosting ve alan adı aynı anda sipariş edilirse Ulti ve Mega paketlerde, alan adı ücretsiz!

Hemen indirimli bir wp-tr hosting paketi almak için tıklayın.


YNT Bilişim
YNT Bilişim’den WordPress Türkiye kullanıcıları için özel indirimler…

YNT Bilişim’in WordPress siteler için özel hazırlanmış sunucularında sitelerinizi barındırabilir, üç tıkla kolay ve hızlı WordPress kurabilirsiniz.

Kampanyadan ve indirimden hemen yararlanmak için WordPress Hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. WordPress Türkiye takipçilerine özel %20 indirim kodu; WP-TR-Z057OBE


veridyen_logo
Veridyen‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel %25 indirim!

Veridyen olarak WordPress kullanan müşterilerimiz için RAID10 tabanlı SSD diske sahip sunucular ile kusursuz bir altyapı tasarladık. Bunun yanında ek olarak WordPress konusunda özel çözümler (Nginx, Redis, Varnish Cache, ElasticSearch vb.) üretebilmekteyiz. WordPress Türkiye takipçilerine özel %25 indirimli paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.Emikron‘dan Türkiye’deki WordPress kullanıcılarına özel fırsatlar.

Şimdi WordPress Hosting paketlerinde, WordPress Türkiye takipçilerine özel %30 ve kısa bir süreliğine ek olarak %20 indirim ile toplamda %50 indirim fırsatını kaçırmayın.

Üstelik WordPress siteler için özel olarak oluşturulan web sunucumuz ile tek tıkla wordpress kurulum ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Daha fazla bilgilendirme için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İndirim Kupon Kodunuz : WP-TR-2016Snet‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel Sıfır Veri Kaybı Garantili %40 indirimli hizmet!

WordPress siteleriniz için özel olarak hazırlanan sunucularımızda sizde yer alarak sitenizin erişilebilirliğini arttırın. Tek tık ile wordpress kurabileceğiniz, yüksek güçte sunucularımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz taşıma hizmeti ve sıfır veri kaybı garantimizden de yararlanarak sitenizi daima güvence altına alıyoruz.

Hizmetimizden yararlanmak için paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress Türkiye sitesine özel %40 indirim kodunuz: wptr40Sunucu Çözümleri‘nden WordPress Türkiye takipçilerine özel kampanya! Sitenizi WordPress altyapısı için özel olarak optimize edilmiş sunucularımızda barındırmak için WordPress hosting paketlerimizde %30 indirim fırsatını kaçırmayın.

https://www.sunucucozumleri.com/wordpress-hosting/ adresinden seçeceğiniz herhangi bir paket için satın alma aşamasında WPTR-2017 kupon kodunu kullanmanız yeterli.Turkticaret.net‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel kampanya.

WordPress uyumlu hosting paketlerimiz ile web sitelerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Çok yoğun ziyaretçi sayılarını dahi destekleyen paketlerimiz aracılığı ile kullanıcılarız web sitenize hızlı bir erişim sağlayabilir.

Farklı paket seçeneklerimiz ile web siteniz için en uygun çözümü şimdi %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz. WordPress hosting paketlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Türkiye Kullanıcıları için %25’lik indirim kodu : WPTR25