Ücretli Tema Türkçeleştirebilecekler (tekrar)

Anasayfa Forumlar Diğer Konular Ücretli Tema Türkçeleştirebilecekler (tekrar)

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 17 yıl 1 ay önce MKB tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1309
  MKB
  Üye

  Merhaba tekrar,

  önceki açmış olduğum başlıkta ilk mesajı yazan arkadaş ile görüştük ve karşılıklık tekliflerimizi verdik. Diğer emailini bırakan ve ciddi olan arkadaşlarla da görüşeceğim birazdan.

  Sürekli foruma girip çıkamıyorum vakit sıkıntısı çekiyorum.Vaktim olsaydı zaten ben de türkçeleştirmeyi yapabilirim.Konuyu alaşağı etmek için mesaj yazan gönderen arkadaşları da kınıyorum.

  wordpress mu ya eklemek için sürekli tema türkçeleştirecek ve yeni versiyonlar çıktığında da yine beraber çalışacağımız arkadaşlar arıyoruz.tema türkçeleştirmek için lütfen biraz daha akıllıca cevaplar verelim.sıfırdan tema tasarımına o kadar ücret alınmıyor.sadece türkçeleştirme işlemi yapacaksanız.Ve bunu pratik bir şekle getirebilenler özellikle aranıyor.Ben hızlı yaparım bu işi diyenlerle çalışacağız.

  Ayrıca wordpress te forum eklentisini daha önce incelememiştim. Özel mesajın var olduğunu sanıyordum bu yüzden özelden de mesaj atılabileceğini varsaymıştım.

  Diğer konudan gereksiz yazıların silinmesini, kilidin kaldırılmasını ve bu yazığım mesajında o başlığa ilave edilmesini saygılarımla yönetici arkadaşlarımdan rica ediyorum.

  İletişim :

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.