Blog Kazanı ve Blogcubul

Anasayfa Forumlar Blog Analizi Blog Kazanı ve Blogcubul

Etiket: , ,

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2293
  Hasan
  Üye

  Bana kalırsa, Türk blog dünyası açısından son zamanların en güzel gelişmelerinden biri Blog Kazanı‘nın açılması. Kurucu ve şu anki yazarları Teknoist‘ten tanıdığımız abacus, WP-TR ekibimizde yer alan ELOY ve nahnu olan Blog Kazanı’nda bloglardan, blog yazarlarından ve blog okurlarından son haberler yer alıyor. Ayrıca blog öner sayfasından güzel bir blogu siteye tavsiye edebiliyoruz. Nedir sayfasından alıntı:

  İşte blog kazanı hem Türkçe içerikli bloglardaki kaliteli içeriği ortaya çıkarmak, blog kültürünün gelişimini not almak ve okurlarını internet kullanıcılarını bloglardan, blog yazarlarından ve blog okurlarından haberdar etmek için hemen ve şimdi yayında.

  Blog Kazanı’nın bir alt blogu da Blog Böceği‘nden Utku Tönel’in (kahpecüce) çalışmaları ile açıldı bu arada: Blogcubul. Blogcubul’da blog ve bloglamayla ilgili her alanda, bir ortaklığa ihtiyaç duyan herkesin ilanlarını ücretsiz olarak yayınlanıyormuş.

  Blog Kazanı’nın blog camiamız açısından hayırlı olmasını temenni ediyorim. Sanırım bu konuya mesaj atarak veya iletişim sayfasından ilgili arkadaşlara öneri ve eleştirilerimizi iletebiliriz. :)

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.