Blog ve Wolkanca { Rönasanstan bu yana }

Anasayfa Forumlar Blog Analizi Blog ve Wolkanca { Rönasanstan bu yana }

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1535
  wolkanca
  Üye

  Ben Volkan blogumu 2005 yılında kurmak istediğimde aklımda arkadaşlarımla beraber serbest ve özgürce yazabileceğimiz bir mekan yaratmak vardı fakat aradan geçen zamanda çoğu arkadaş çekilde şimdi 3-5 kişi kaldık

  Şu anda günde 15bin civarı ziyaretcisi olan ve sadece Google adsense reklamları ile finanse edilen bir blog.

  Girdilerin %80 e yakınını ben ekledim ayrıca mathilda, muzlupasta, lalnur ve qares lakaplı meleklerim var sık olmasada arada bir yazılarını eklerler. Blogumuzda en çok okunan konular genelde düşük seviyede bilgisayar bilgisine sahip kişilere yardım amaçlı eklediğimiz konular bu konualr sayesinde çok dua aldık :).

  Google arama sonuçlarına yönelik optmimizasyonları kendim yaptım ve yeni ziyaretçilerin %90 a yakını Google dan gelmekte ayrıca Google hostingini maillerimizde ve diğer sub domainlerde de blogger'ı kullanıyorum.

  Bazen kişisel yazılarında yazılabildiği blogumuzun istatistiklerini Google Analytics reklam yerleştirmelerini MightyAdsense ve adsense deluxe eklentileri yardımı ile kotarıyorum. WordPress kurulu blogumdak kurulu olan tüm eklentilerde kendim ihtiyacıma göre oynama yaptım. Sevdiğim ve kıskanarak izlediğim bloglar; 1-nahnu 2-acemi 3-ayyas . Ayrıca blogumda 300 den fazla üye bulunmakta.

  Blogumdaki yazılarda önem derecesine göre sıralarsak estetik, Türkçe kullanımı, okuyucunun sıkılmadan okuyabileceği dilde ve uzunlukta, anlaşılır, güncel ve özgün olmasına dikkat ediyorum.

  Yorumlarınızı, eleştirileriniz ve tavsiyelerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

  Teşekür ederim.

  Siteye giriş: http://www.wolkanca.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.