Duvar saati modelleri (WordPress ile Hazırlanmış)

Anasayfa Forumlar Diğer Konular Duvar saati modelleri (WordPress ile Hazırlanmış)

 • Bu konu 1 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 11 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19914
  Anonim
  Pasif

  Saatler günümüzde zaman birimi olarak kullanılmaktadır. Saatleri kullanan insanlar kollarında ve duvarlarında daha yaygın kullanmaktadırlar. Fakat son dönemlerde bu iki kullanım alanına digital saatlerin yoğunlaşması ve günümüzde hemen her araçta bulunması kol ve duvar saatlerinin yaygınlaşmasını azalttı.

  Bu günlerde duvar saatlerine önem veren insanlar azaldıkça duvar saatleride unutulmaya başlandı. Kol saatlerini ise hala prestij olarak kullanan insanlar mevcut. Benim görüşüm şu duvar saatlerinin çeşit ve modelleri az olması ve prestijini arttıracak imkanların kısıtlı olması bunun en büyük nedeni.

  Yoksa çok eski zamanlarda bir duvar saati yada kol saati sahibi olmak için en az bir cep telefonuna yada bir aylık maaşın yarısına eşit miktarda paralar harcanmaktaydı bunu saatin en yaygın yıllarına geçmişe baktığımızda görebiliriz.

  Saatler yaygın değilmi ? Hayır saatler yaygın fakat klasik yapıdaki olanlar duvar ve kol saatleri yaygın değil. İnsanlar artık kullandıkları tüm elektronik eşyalarında saate bakabiliyorlar.

  Duvar saati modelleri ve çeşitleri bol olan bir dükkan yada satış noktası bulmak artık eskisi kadar kolay ve ulaşulabilir değil. Fakat arada sırada düzenlenen fuar ve sergilerde bu model ve çeşitlere ulaşmak mümkün.

  Birde internet satışı yaygınlaşan duvar saatlerinin en kaliteli ve duvar saati modelleri bol olan internet siteleri bulmak çok zor ve nadir.

  Ben böyle bir internet sitesi buldum wordpress ile hazırlandığından emin olduğum bu duvar saati modelleri internet sitesi çok başarılı ve özgün çalışma olmuş kısmet olursa hedeflediğim bir ürünü sipariş edeceğim.

  Bir başka makalemizde görüşmek üzere saygılar.

  #19915
  Anonim
  Pasif

  yazımda hatalarım var düzenleme yapmak istiyorum nasıl yaparım ?

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.