Sorular sorular sorular…..

Anasayfa Forumlar Kurulum ve Kullanım Sorular sorular sorular…..

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 12 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19824
  Anonim
  Pasif

  Arkadaşlar çok aradım bu soruların cevaplarını ama bulamadım zaten kullandığınız dil beni çok aşıyor.Bu konuda tecrübesiz ,yeni ve cahilim.Eğer aşağıdaki konularda bana yardımcı olursanız size çok teşekkür ederim.Daha önce bir yerde bu sorular sorulup cevaplanmışsa HEPİNİZDEN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM.

  1)Oylama yaratmada sıkıntım yok sorun şu : Uzun cevaplar yazamıyorum cevaplar üst üste biniyor poll widget?in uzunluğu genişletebiliyor muyuz ? mesela uzunluk 10 cmse 15 cm olsun gibi.

  2)Get Custom Field sanırım yazdığın önceki bir yazının sol tarafta gösterilmesi aynı PerezHilton.com adresindeki gibi. TOP STORY adı ile yayınlanıyor. Bunu hiç anlamadım ve yapamıyorum bu yazının sağ tarafa kaydırılması nasıl oluyor bu? Id fln soruyor.

  3)Etkinlikler :Post kısmından değil ama Calendar kısmından etkinlik girdim.Hemen events kısmında kendisini gösterdi. Event kısmında girdiğim etkinliğin üzerine tıklayınca açılmıyor oysa başka bir sitede adresinde açılıyor sorun nedir ? orn: müzik.gr

  4)Add Featured Article nasıl çalışıyor.Post ediyorum ama ön tarafta postum kesinlikle gözükmemekte.

  5)Blogroll kısmında bir siteye link vermeye çalıştım olmadı.Blogroll'de başka bir siteye link verip widget'a nasıl konuyor?

  Konu site beyondclubbing.com

  Şimdilik bu kadar .Kolay gelsin.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.