Url Sorunu?

Anasayfa Forumlar Diğer Konular Url Sorunu?

Etiket: , ,

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2610
  myro
  Üye

  Şimdi arkadaşlar tereddütte kaldığım bir nokta var. Bu noktada bilgisi olan arkadaşlardan özelliklede yönetici arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum.

  Ben sitemi kuralı 18 gün oldu domaini alırken googledeki hite göre aldım. ve 18 gün içinde domainin barındırdığı kelimlerde ilk sayfaya yerleştim. Google toplamda 211 sayfamı indexledi. Ve günlük ortalama 450-500 arası tekil hitim var.

  Ben sitede sanırım permalink denen ayarlarımı düzenlememişim title ile url birbirine uyumlu değiller. Örneğin herhangi bir yazının sayfası şu şekilde çıkıyor; http://www.haberbjk.com/?p=337

  Ama Url ve title uyumu yok yani düzenlemeyi yapsaydim şu şekilde çıkacaktı;

  http://www.haberbjk.com/serdar-kurtulustan-sok-aciklamalar

  Ben bu düzenlemeyi şimdi yapsam titlem ve urlem uyum sağlayacak ama korkum şu google indexlediğim tüm sayfaları silecek gerekli kelimede ilk sayfada çıkarken çıkmayacağım vs. Bu ayarları değişip değişmemekte kararsız kaldım. İlerde pişman olmamak için şimdiden değişsemmi acaba diyorum. Ama doğacak kayıpta beni korkutuyor.

  1.Sorum; Ben bu ayarı yapmazsam kaybım ne olur?

  2.Sorum; Kazancım ne olur? Vakit geçirmeden değişeyimmi

  Şimdi kendinizi benim yerime koyun site bu hale gelmişken bir kaç ay sürecek bir bocalamayımı seçersiniz yada böyle devam etsinmi dersiniz. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.