WordPress Emlak Teması

Anasayfa Forumlar Temalar WordPress Emlak Teması

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 9 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19992
  Anonim
  Pasif

  emlak teması
  Bu temanın hemen üst kısmında Kullanıcı giriş butonları Facebook instegram twitter gibi sosyal iconlar bulunmaktadır. Hemen altında ilanları arama için filtreleme alanı mevcut burada istediğiniz kategoriyi seçip filtreleme yapabilirsiniz. Temadaki Vitrin ilanları kısmında ücretli ilanlarınızı yayınlıyabilirsiniz . Bu Vitrin kısmında ilanlarınızı göstermek için admin panelinden yeni yazı ekle diyip en üsttek ekran tercihlerinde özel alan butonunu işaretleyin yazı alanının altına gelecektir özel alan kısmı bu kısımda vitrinde göstermek istediğimiz ilanı özel alana “ vitrin “ yazıp değerine “1” verdikten sonra ilanımız vitrin kısmında gözükecektir.

  Bu wordpress emlak temasının menüleri kaydırma çubukları ile paralel hareket eder. Kaydırma çubuğunu aşağıya indirdikçe menülerimizde aşağıya inecektir. Geveze emlak temasında 10 farklı renk seçeneği mevcuttur bun renkler; Kırmızı, Açık yeşil, Gri , Yeşil , Açık Sarı, Deniz Rengi, Koyu Yeşil, Açık Gri, Sarı, Mavi gibi renkler mevcuttur. Bu ayarlamaları wordpress wp-admin den Geveze Emlak menüsüne gelip renk seçimi kısmında istediğimiz renkleri seçebiliriz.

  Bu wp emlak temasında müşteri temsilci bölümü de yer almaktadır. Bu bölümde müşteri temsilcisi hakkında kısa bir yazı yazabilirsiniz ve müşteri temsilcisinin sosyal hesap ve e-mail adresini girerek siteye girenlerin müşteri temsilcisine hemen ulaşması sağlanabilir. Temamızda birde özel sayfa şablonumuz mevcuttur bu şablonda sıkça sorulan sorular başlığı altında toggle menü ile soru ve cevaplarınızı oluşturabilirsiniz. İlan sayfalarına kaç kişi girmiş sayfa görüntülenme sayısıda mevcuttur bu sayede hangi ilana ne kadar girilmiş rahatça görebilirsiniz aynı zamanda sidebar kısmında en çok görüntülenen ilanlarda listelenmiştir.

  WordPress geveze emlak açıklama kısmıda ayrı bir güzellik katıyor wordpress temamıza ilan detaylarını görmek için tıklayın yazısına basınca pop up menü şeklinde açılan bir pencerede ilan hakkında detayları görebilirsiniz.

  WordPress geveze emlak temasını satış fiyatı olarak domain başına 50 tl olarak düşündük. Genel piyasaya göre gayet makul bir fiyat. Piyasadaki bozuk emlak temaları bile 200-300 tl iken biz 50 tl ye 1 domain lisansı vermekteyiz. Temayı full açık kaynak kod olarak alırsanız tema fiyatı 100 tl olur. Bu tema ile anlatacaklarım bu kadar umarım ihtiyaçlarınızı karşılar şimdiden herkese iyi günler dilerim.

  Tema ayrıntıları: http://www.wordpress-temalar.com/wordpress-geveze-emlak-temasi.html

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.