wordpress mu ya da sub domainler

Anasayfa Forumlar WordPress µ wordpress mu ya da sub domainler

Etiket: , ,

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2176
  amarat
  Katılımcı

  *Merhaba entelektuel.net domainimden kimi arkadşalar kendilerine blog istiyorlar bu kişilere wordpress mu yu kurup istedikleri kadar isteyen kişiler blog kurmalarını mı önerirsiniz ya da subdomain açıp kendilerine bu subdomainelre kuracagım wordpress ( mu olmayından ) kurup kendilerine mi vermem daha iyidir.

  *Kimi arkadaşlardan duydugum kadarı ile wordpress-mu da alt domaindeki kişileirn kullanacagı temaları benim türkçeleştirip onalr seçebiliyor peki kendileri daha sonra eklentiler ekleyip bunu kendilerine uygulayabiliyorlar mı ?

  * wordpress mu ile kurulmuş olan iki site biliyorum bunlardan birisi Bloglama.org digeri ise insaatbolumu.com ikisinde de aynı temayı gorunce şu aklıam geldi ; Mu da her temayı kullanabiliyor muyuz kullanamıyor muyuz ? Yani theems.wordpress.net teki bütün temaları mu ya kurdugumuz zaman kullanabilir miyiz ?

  * Mu için linux olan hostigngimi asp ye değiştirmem gerekli midir ?

  * Ben mu yu kurmasam gidip e.entelektuel.com daki gibi bir subdomain açup buraya ayrı bir wordpress kursam ( yeni bir database , yeni bir kullanıcı adı , yeni bir aşk ) gibi ve buraya alt alan adına özel ftp şifresi versem ve sadece bununla işlemleirni yapaiblir mi ?

  Misal . ali.entelektuel.net ben kendim ali diye bir subdomain açıp , buraya wordpress kursam ve aliye oyle bir şifre vereyim ki ali sadece bu ali klasorunu değiştirebilsin buraya eklentiler yüklesin , istedigi ni yapabilsin.Bunu yapabilme durumu var mı ? Tüm bunalr mu yu kurmadan olacak tabi.

  *Mu ‘nun daha gelişmiş olmamasından dolayı kimi sorunların yaşadıgını okudum , muya geçmemi tavsiye eder misiniz ?

  Edit: bu site ile ilgili kullanımda bir sorun var sanırım , yazdıgım yazıyı mesaj gondere basınca yazmıyor ve bazen giriş yapmış olmama ragmen giriş yapılmamış gibi gösteriyor yeni sayfalar açınca.Bilgilerinize.ahanda tekrar yazmadı.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.