Yazıların alt satıra geçmeme sorunu

Anasayfa Forumlar Kurulum ve Kullanım Yazıların alt satıra geçmeme sorunu

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19859
  chnekn
  Üye

  sürüm:Wordpress 3.3.1

  Tema:birkaç faklı tema

  Adres:Birkaç farklı adres

  Öncelikle belirteyim bu tür bir sorun forumda veya başka bir sitede saatlerce aramama rağmen bulamadım.

  Sorunum şu arkadaşlar sitede yeni bir yazı yayınladığımda bu yazı ana sayfada ve sazı sayfasında düzgün görüntülenemiyor. Yazı tek sıra halinde sayfanın dışına kadar taşıp gidiyor tüm yazı tek satır olarak çıkıyor.

  Eğer yazıyı yazarken kendim alt satıra gerirsem orası geçiyor fakat diğer yerler otomatik olarak alt satıra geçmiyor. Sorun'un temadan kaynaklanmadığına eminim çünkü diğer sitelerimde kullandığım temayıda kullandım fakat sonuç yine aynı. WordPress dosyalarında hata olacağını düşünerek dosyaları yeniden indirdim ve tekrar yükleme yaptım fakat sonuç değişmedi. İşin ilginç yanı ise bu olay sadece bir sitede değil son kurduğum 3-4 ayrı sitede atnı ayrıca local de kurulum yaptım sonuç yine değişmedi,daha önce binlerce defa wordpress kurulumu yaptım ve bu tür bir sorun görmedim fakat son bir haftada kurduğum sitelerin tamamında aynı sorun mevcut yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekür ediyorum.

  SS resim linki

  Sayın adminlerimiz konuyu ikinci kez açıyorum çünki 2 gün önce açtığım diğer konu daha kimse göremeden yani bir kaç dakika sonra kapatılmış neden kapatıldığına dair her hangi bir açıklama yapılmamış halbiki forum kurallarına uyan bir şekilde yamaya çalışmıştım. Şuanda yadığım yazıyıda forum kuralları sayfasında açıkladığınız şekilde tekrar yazıyorum.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.