kamil ak

Oluşturulan forum yanıtları

11 yazı görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
 • Yazar
  Yazılar
 • yanıtla: WordPress Türkiye Slack kanalı #20382
  kamil ak
  Üye

  wordpress sorunlarını WordPress Status Login Page sayfasından güzellikle analiz edebilirsiniz. Slack, tüm mesajları arşivleme ve arama yeteneğine sahip ekipler arasında gerçek zamanlı mesajlaşma sunar. Blogcular, işletmeler ve uzak ekipler için harika bir araçtır.

  Slack’i kendi ekibimiz için kullanıyoruz ve iş akışımızı geliştirmemize yardımcı olan birçok Slack entegrasyonumuz var.

  Slack’i, şu zamanlarda otomatik bildirimler ve uyarılar almak için merkezi bir iletişim merkezi olarak kullanabilirsiniz:

  Bir yazar sitenizdeki bir blog gönderilerini güncelleştirdi
  Satış ekibinizin bu form üzerinde işlem yapabilmesi için yeni bir müşteri adayı formu gönderilir
  Yeni bir müşteri online mağazanızdan bir şey satın alıyor
  Bir öğrenci üyelik web sitenizde yeni bir kursa kaydolur
  Bir ziyaretçi çevrimiçi web seminerinize kaydolur
  … ve çok daha fazlası.

  kamil ak
  Üye

  hepsi burada tr.via.wiki/plaka/ kaynak

  kamil ak
  Üye

  2020

  yanıtla: #20270
  kamil ak
  Üye

  evet

  yanıtla: #20269
  kamil ak
  Üye
  kamil ak
  Üye

  2019

  yanıtla: WordPress Döviz Kurları Dolar Teması #20239
  kamil ak
  Üye

  Türk Lirası, 4.5800 civarında bir miktar istikrara kavuşuyor.
  Parite bugün bugüne kadar 4.6350 ile 4.5550 arasında kaldı.
  TCMB son dönemde uygulanan parasal tedbirleri takiben sakin görünüyor.
  Greenback’in etrafındaki genelleştirilmiş teklif tonu , gün için USD / TL’nin 4.58 / 4.59 bandında marjinal kazançlar elde etmesini sağlıyor.

  TCMB / sabit TCMB sonrası

  Geçen hafta tüm zamanların 4.9200 seviyesinin üzerine çıkması ve bunun ardından gelen acil durum artışının yanı sıra Türkiye merkez bankası (TCMB) tarafından yapılan parasal tedbirlerin ardından, yakın dönemde bir miktar konsolidasyonun gerçekleştiği görülüyor.

  Aslında, günlük grafikler, özellikle TCMB’nin Çarşamba gününe kadar geçen ay 300 baz puan arttıkça ve merkez bankası daha fazla parasal tedbirler açıkladıktan sonra, geçmiş seanslarda 4.53 / 55 bandında destekli kalmaya devam ettiğini gösteriyor.

  TCMB’nin bir hafta vadeli repo faizi% 16,5 seviyesine yükseldiğini ve Geç Likidite Penceresi’ndeki önceki artışa denk getirdiğini hatırlamakta fayda var. Ayrıca, TCMB gecelik borçlanma ve borç verme faiz oranlarını belirlemek için ± 150 bps’lik bir koridor kurmuştur .

  Mevcut istikrarına rağmen TL, iç politikaya, gelecek ay yapılacak seçimlere ve jeopolitik kaygılara karşı savunmasız kalıyor.

  USD / TRY anahtar seviyeleri

  Şu anda parite 4,5938’de bir sonraki engele bakan 4,7214’te (28 Mayıs’un en yüksek seviyesi) 4.9241’de (tüm zamanların en yüksek 23 Mayıs’ı)% 0.25 oranında değer kazanıyor. Kapak tarafında, 4.5375 (22 Mayıs günü) bir ihlal, 4.4165 (21 gün sma) ve ardından 4.2197 (düşük Mayıs 10) ortaya çıkaracaktır.

  kamil ak
  Üye

  evet

  yanıtla: WordPress Döviz Kurları Dolar Teması #20197
  kamil ak
  Üye

  Spot altın 0,45 düşüşle ons başına 1.274.52 $ oldu. ABD’nin Aralık ayı teslim altın fiyatı 0,4 düşüşle ons başına 1.275.90 $ seviyesine geriledi.

  LBBW’nin emtia araştırması başkanı Frank Schallenberger “1,350 doların üzerine çıktığımızda pazarda Kuzey Kore’yle olan durumun patlayacağı korkusu vardı ve olmadı” diye belirtti. “İnsanlar bunu bir kaç hafta önce yaptığınız kadar önemli görmüyor.”

  “ABD dolarının da geri dönüşünü gördük” dedi. “ABD’de faiz oranlarının yükseldiğini görme olasılığımız o kadar yüksek, altın o kadar iyi değil.”

  Tayvan, ABD’nin faiz artırımının daha yüksek bir ihtimalle ağırlanabileceğini belirtti. Metal, Aralık ayı başlarında 1.250 seviyesine doğru düşebilir. Altın, yükselen ABD faiz oranlarına karşı oldukça hassastır ve bu fiyatlandırılmış olan doların değerini artırırken, faizsiz külçeyi elinde bulundurmanın fırsat maliyetini de yükseltir.

  ABD Senatosu tarafından 2018 mali yılı için bir bütçe planı onaylandıktan sonra dolar, bir günlük en yüksek bir günlük kazançını yayınladı ve böylece Cumhuriyetçiler Demokratik destek almadan bir vergi indirimi paketi talep ettiler.

  yanıtla: #20012
  kamil ak
  Üye

  Online kanallar aracılığı ile artık finansal konularda da tüm internet kullanıcılarının hoşuna gidecek hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Öğrenmek istediğiniz birçok döviz kurunun (Dolar, euro, Sterlin, dinar, vb.) alış ve satış fiyatlarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
  Dolar kuru yorumları ile ilgili alış ve satış fiyatlarını güncel olarak görerek bilinçlenmek adına sitemizin güvenilir hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra dolar haricinde euro, Cumhuriyet altın fiyatları ve diğer para birimleri ile ilgili yaşanan en son haberleri öğrenebilirsiniz.
  dolar
  Sitemiz içerisinde yer alan para birimleri kategorisinde dolar ne kadar sorusunun cevabını üzerine tıklayarak anında alacaksınız. Günlük döviz kurları, Dolar ne kadar hesaplama işlemi ve yaşanan gelişmelerden uzak kalmamak adına sizlerde güncel olarak finansal verilerin yayınlandığı web adresimizi takip edebilirsiniz.
  Türkiye’nin uluslararası ticaret hacminin yaygınlaştığı bu son günlerde finansal piyasaya uzak kalmadan öğrenmek istediğiniz her bir haberi rahatlıkla öğrenebileceksiniz. ile artık sizlerde dolar para birimiyle ilgili yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olma ayrıcalığına sahipsiniz.

  yanıtla: Canlı tv teması önerileri #20008
  kamil ak
  Üye

  burada bulabilirsin

11 yazı görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
Sonrakiler »