Hosting

Bu sayfada WordPress Türkiye olarak anlaşma yaptığımız ve WordPress Türkiye kullanıcılarına özel olanaklar sağlayan hosting firmalarından bahsediyoruz. Burada ismi geçen şirketler hakkında bir sorun yaşarsanız, lütfen bize geri bildirimde bulunun. Ek olarak, WordPress.org’un tavsiye ettiği hosting şirketlerine (yabancı) WordPress.org Hosting sayfasından ulaşabilirsiniz.


turhost
Turhost‘tan WordPress Türkiye kullanıcılarına ücretsiz domain ve taşıma kampanyası.

WordPress blogunuza %100 uyumlu teknik altyapıyı sağlayan Turhost.com sunmuş olduğu wordpress hosting paketleri ile başlangıç düzeydeki WordPress bloglarından yüksek ziyaretçi sayılarını destekleyen portal paketlerine kadar alternatif hosting paketlerini kullanıcılarına sunuyor.

Kampanya dahilinde Turhost.com tüm yeni kullanıcılarına 1 yıl ücretsiz domain tescil ediyor veya mevcut domainlerini 1 yıl süre uzatımı ile ücretsiz olarak transfer ediyor.

WordPress blogunuzu ücretsiz olarak taşınması ve mevcut veya yeni alacağınız domainin 1 yıl ücretsiz tescili hakkında bilgi almak için WordPress hosting için kampanya şartlarına buradan ulaşabailirsiniz.

WordPress Türkiye takipçilerine özel %15 indirim kodu; wptr


alastyr
alastyr‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel wp-tr paketi.

WordPress için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla WordPres kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz. Dört ayrı paket seçeneğiyle birlikte WordPress Türkiye kullanıcılarına %15 indirimli. Ayrıca hosting ve alan adı aynı anda sipariş edilirse Ulti ve Mega paketlerde, alan adı ücretsiz!

Hemen indirimli bir wp-tr hosting paketi almak için tıklayın.

WordPress Türkiye takipçilerine özel %15 indirim kodu; 25JT2YBQMU


veridyen_logo
Veridyen‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel %25 indirim!

Veridyen olarak WordPress kullanan müşterilerimiz için RAID10 tabanlı SSD diske sahip sunucular ile kusursuz bir altyapı tasarladık. Bunun yanında ek olarak WordPress konusunda özel çözümler (Nginx, Redis, Varnish Cache, ElasticSearch vb.) üretebilmekteyiz. WordPress Türkiye takipçilerine özel %25 indirimli paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.Snet‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel Sıfır Veri Kaybı Garantili %40 indirimli hizmet!

WordPress siteleriniz için özel olarak hazırlanan sunucularımızda sizde yer alarak sitenizin erişilebilirliğini arttırın. Tek tık ile wordpress kurabileceğiniz, yüksek güçte sunucularımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz taşıma hizmeti ve sıfır veri kaybı garantimizden de yararlanarak sitenizi daima güvence altına alıyoruz.

Hizmetimizden yararlanmak için paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress Türkiye sitesine özel %40 indirim kodunuz: wptr40Turkticaret.net‘den WordPress Türkiye kullanıcılarına özel kampanya.

WordPress uyumlu hosting paketlerimiz ile web sitelerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Çok yoğun ziyaretçi sayılarını dahi destekleyen paketlerimiz aracılığı ile kullanıcılarız web sitenize hızlı bir erişim sağlayabilir.

Farklı paket seçeneklerimiz ile web siteniz için en uygun çözümü şimdi %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz. WordPress hosting paketlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Türkiye Kullanıcıları için %25’lik indirim kodu: WPTR25Natro’dan, WordPress Türkiye Kullanıcılarına Özel %10 İndirim!

SSD platformda, dünyanın en çok tercih edilen içerik yönetim sistemi WordPress için özel olarak düzenlenen hosting paketleri ile, yazılım ve tasarım detaylarıyla uğraşmadan en hızlı, en pratik web sitelerine sahip olabilirsiniz! Ücretsiz temalar arasından dilediğinizi seçin, otomatik kurulumun rahatlığını yaşayın.

Üstelik kredi kartlarına 12 aya varan taksit fırsatı ve 15 gün iade garantisi ile.

Tüm WordPress Hosting paketleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Türkiye kullanıcılarına özel %10 indirim kodu: 1226D68FD754CBAA1A17Verimu’dan WordPress Türkiye kullanıcıları için özel indirimler.

Verimu’nun WordPress siteler için özel hazırlanmış sunucularında sitelerinizi barındırabilir, üç tıkla kolay ve hızlı WordPress kurabilirsiniz.

Kampanyadan ve indirimden hemen yararlanmak için WordPress Hosting paketlerini inceleyebilirsiniz.

WordPress Türkiye takipçilerine özel %45 indirim kodu: WPTRHosting.com.tr’den WordPress Türkiye kullanıcıları için özel indirim.

Hosting.com.tr ekibi olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu çerçevede kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ile sürekli ve mutlu müşteri portföyümüzü her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.

WordPress Hosting sayfamızda yer alan paketler WordPress Türkiye takipçilerine özel %20 indirimli. İndirim kuponu 1-2-3 yıllık tüm yeni siparişlerde geçerli ve müşteri başına bir limit bulunmuyor. İlgilendiğiniz pakedi Sepete ekledikten sonra WPB9NPH23W indirim kuponunu kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.