WordPress Blog

Blog Ödülleri 2011’in ardından

09.01.2012 | Haberler

Daha önce facebook sayfamızdan da duyurduğumuz, Blog Ödülleri 2011‘in kazananları belli oldu. 15 kategoride 1.422 blog/13.381 Yazar’ın katıldığı yarışmada, ödüller 5 Ocak 2012 Perşembe akşamı, Şişli Point Otel’de düzenlenen ödül töreni ile sahiplerine ulaştı.

2008’den bu yana her sene geleneksel olarak düzenlenen yarışma ile bir çok yeni blog tanıtım imkanına kavuşurken, istikrarlı bir şekilde içerik üreten, blog küreyi zenginleştiren harika bloglar da bir nevi emeklerinin karşılıklarını alıyorlar. Bu sene ayrıca bir sosyal sorumluluk örneği olarak Blog Ödülleri, her katılımcıyı TEGV vasıtası ile çocukların eğitimine katkı sağlamaya davet etti. An itibarı ile 1.145 TL’de bağış toplanmış gözüküyor, ki bu meblağ, 19 çocuğun bir yıllık eğitimine tekabül ediyor. Blog Ödülleri bitmiş olsa da hala bağış sayfaları aracılığı ile TEGV’e bağışta bulunabilirsiniz.

Gelelim asıl konumuza; Blog Ödülleri 2011 WordPress topluluğu adına güzel bir tablo ortaya çıkarttı. İncelediğimiz kadarıyla, dereceye kalan 45 blog arasında altyapı olarak birinciliği WordPress çekiyor (28 Blog). İkinci sırada WordPress.com (8 blog) yer alırken üçüncü sırada Blogger (7 blog) altyapısı bulunuyor. BlogEngine.NET bir blog ve tumblr yine bir blog ile dereceye girmiş durumdalar.

Derece alan tüm blogları ve blog yazarlarını tebrik ederiz. Altyapı olarak WordPress tercih eden tüm blogları ayrıca tebrik ederiz. :)

Derece almış tüm bloglara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz;

AİLE BLOGLARI
GEZİ BLOGLARI
NTV HABER GÜNDEM BLOGLARI
HOBİ BLOGLARI
GARANTİ İŞ DÜNYASI BLOGLARI
SCHWARZKOPF KADIN BLOGLARI
GNCTRKCLL KİŞİSEL BLOGLARI
EFES PİLSEN KÜLTÜR SANAT BLOGLARI
COLLEZIONE MODA BLOGLARI
OTOMOTİV BLOGLARI
THE GAME OYUN ve EĞLENCE BLOGLARI
MINDSHARE REKLAM PAZARLAMA BLOGLARI
SPOR BLOGLARI
HEPSIBURADA.COM TEKNOLOJİ BLOGLARI
SANA YEMEK BLOGLARI

« | »