WordPress Blog

Türkçe WordPress Eklentileri

17.11.2006 | Eklentiler

Evet bugün de Türkçe Eklentiler günü. :) WordPress için geliştirilen ve en gerekli eklentilerden birkaç tanesini Türkçe’ye çevirdik, istediklerinizi indirebilirsiniz. Tüm eklentilerin kurulum ve kullanımı için indirdiğiniz dosyanın içindeki benioku belgelerine bakabilirsiniz.

Brian’s Latest Comments (Son Yorumlar Eklentisi): Bu eklenti ile aktif olan son makaleleri ve o makalelere yorum yapan son kişileri sitenizde gösterebilirsiniz. Eklentiyi bu adresten indirebilirsiniz.

Maintenance Mode (Bakım Modu Eklentisi): Maintenance Mode eklentisi ile sitenizin giriş yapan kullanıcılar/yöneticiler dışındaki tüm ziyaretçilere kapalı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu eklenti sayesinde, sitenizin bakımda olduğu durumlarda ziyaretçileriniz sitenizin içeriğine ulaşamazlar. Türkçe sürümü buradan indirilebilir.

Related Entries (Benzer Yazılar Eklentisi): Bir yazıdaki aktif/pasif anahtar kelimelerin yardımıyla benzer yazıların listesini gösterir. Bu sayede ziyaretçileriniz bir yazınızı beğendiyse benzer yazılara kolayca ulaşabilir. Türkçe sürümü bu adresten indirebilirsiniz.

Subscribe to Comments (Yorum Aboneliği Eklentisi): Subscribe to Comments 2 ziyaretçilerinizin sitenizdeki yazılara yapılacak
yorumlara abone olmasını sağlayan bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti sayesinde yeni yorumlar isteyen kullanıcıların e-posta adresine bildirilir. Bu eklenti ziyaretçilere yeni yazıları bildirmez. Bu amaçla Skippy’nin Subscribe2 eklentisi kullanılabilir. Subscribe to Comments eklentisinin Türkçe sürümü bu adresten indirilebilir.

WP-ContactForm (İletişim Formu): WP-Contact Form (İletişim Formu) ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasına imkan sağlayan bir form eklentisidir. Yazı editörünün hızlı etiket kısmındaki düğme kullanılarak herhangi bir yazıya veya sayfaya çok kolay bir şekilde iletişim formu eklenebilir. Türkçe sürümü bu adresten indirebilirsiniz.

Türkçe eklentiler hakkında hata bildirimi ve önerilerinizi lütfen paylaşın. Teşekkürler!

Not: Türkçe WordPress eklentilerinin bir listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

« | »

Bu yazıya link verenler: