WordPress Blog

WAMP ile yerel sunucuda WordPress kurulumu

28.01.2007 | Haberler,Kaynaklar

WordPress ile bir proje hazırlarken hepimizin en büyük yardımcısı şüphesiz kendi bilgisayarımız üzerinde oluşturduğumuz yerel WordPress kopyasıdır. Evinizde ya da işyerinizdeki kişisel bilgisayarınız üzerinde çalıştıracağınız bir WordPress kurulumu size yeni bir proje oluşturmakta yardımcı olabileceği gibi, eğer WordPress ile yeni tanışacaksanız, onu tanımanıza ve ihtiyaçlarınıza gerçekten cevap verip vermeyeceğine karar vermenize de yardımcı olacaktır.

WAMP, bilgisayarınızda WordPress’in çalıştırılabilmesi için gereken PHP ve MySQL kurulumlarını ve bunların konfigürasyonlarını zahmetsizce gerçekleştiren bir araçtır. kuponadam.com’un hazırladığı ve WordPress Türkiye kullanıcılarına sunduğu video anlatım ile WAMP yardımıyla kişisel bilgisayarınızda WordPress’i nasıl çalıştıracağınızı öğrenebilirsiniz. Video’yu aşağıdaki bağlantıyı takip ederek izleyebilirsiniz;

WordPress Türkiye ekibi ve kullanıcıları adına kuponadam.com‘a teşekkür ederiz. Video anlatım ile görüşleriniz kuponadam.com’un blogundaki ilgili yazının yorumlarında veya WordPress Türkiye Forumları’nda ilgili başlık altında belirtebilirsiniz.

« | »

Bu yazıya link verenler: