WordPress Blog

Yeniden WordCamp Avrupa

08.06.2023 | WordCamp Avrupa 2023

Tekrar Merhaba!

Ben Emre Erkan. 2005 yılından beri aktif olarak WordPress kullanıyor ve 2008 yılından beri WordPress Türkiye ekibini yönetiyorum. Türkçe paketin hazırlanması, topluluk yönetimi, etkinliklerin düzenlenmesi, WordPress.org ile iletişim gibi bir çok alanda gönüllü olarak çalışıyorum.

WordCamp Avrupa 2023 bugün başlıyor. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da üç gün sürecek etkinliği WordPress Türkiye takipçilerine aktarmak için Güzel Hosting sponsorluğunda Atina’da olacağım. Blog yazıları, Facebook üzerinden canlı yayınlar ve sosyal medya paylaşımları ile elimden geldiğince etkinliği sizlere aktarmaya çalışacağım.

Sponsorumuzu tanıyalım

Güzel Hosting, 2008’den beri en uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunma anlayışıyla sektörde öncü bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerinin işleri ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunun farkında olan Güzel Hosting, 365 gün 24 saat çalışarak her soruna en hızlı şekilde müdahale etmekte ve %99 uptime garantisini aşan bir oranda çalışmayı sağlamaktadır. Şeffaf ve özverili yaklaşımları, müşterilerin güvenini kazanmada en önemli faktörlerdir. Güzel Hosting, sürekli olarak geleceğe yatırım yaparak altyapısını güçlendirmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için kendilerine özgü sistemler ve yazılımlar geliştirmektedir. Her geçen gün ekibini de büyüterek sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.

« | »