WordPress Blog

Yolculuk başladı

23.06.2016 | WordCamp Avrupa 2016

SAW

Merhaba!

Ben Emre Erkan. 2005 yılından beri aktif olarak WordPress kullanıyor ve 2008 yılından beri WordPress Türkiye ekibini yönetiyorum. Türkçe paketin hazırlanması, topluluk yönetimi, etkinliklerin düzenlenmesi, WordPress.org ile iletişim gibi bir çok alanda gönüllü olarak çalışıyorum.

WordCamp Avrupa 2016 yarın başlıyor. Üç gün sürecek etkinliği WordPress Türkiye takipçilerine aktarmak için Turhost sponsorluğunda Viyana’da olacağım. Blog yazıları, Facebook üzerinden canlı yayınlar ve sosyal medya paylaşımları ile elimden geldiğince etkinliği sizlere aktarmaya çalışacağım.

Viyana’da olacağım 5 gün boyunca her gün sponsorlarımızın sağladığı hediyeleri de sizlerle buluşturacağım. Örneğin bugün Turhost tarafından 5 kişiye hediye edilecek Bireysel Limitsiz WordPress paketini kazanmak için Facebook sayfamızı takip edin.

turhost

2004 yılında kurulmuş olan Turhost.com 2006 yılından bu yana kullanıcılarına yüksek performanslı paylaşımlı hosting, wordpress hosting, bulut sunucu, kiralık sunucu ve alan adı tescil hizmetleri vermektedir. Domain tescilinde ICANN akreditasyonu olan Turhost.com, 40.000 üzerinde aktif kullanıcısına; 50.000 üzerinde alanadı için paylaşımlı hosting hizmeti sağlamaktadır.

24 çalışanı ile Turhost.com Türkiye’de hosting hizmeti sağlayan önde kuruluşlarından biridir.

« | »