WordPress Blog

Bakım Çalışmaları

30.11.2006 | Haberler,WP.tr

Bir süredir bakımda olan sitemiz şimdi tekrar yayında. WordPress hakkında yardımlaşma amaçlı kullandığımız forumlarımızda sistem değişikliğine gittik. Artık WordPress geliştiricilerinin geliştirmekte olduğu hızlı, sade ve kullanışlı bir forum sistemi olan bbPress‘i kullanıyoruz.

Daha önceden forumumuza üye olduysanız bu sistem değişikliğiyle beraber yeni foruma tekrar üye olmanız gerekiyor, zahmet verdiğimiz için özür dileriz. Eski foruma artık yeni giriş yapılamayacak, ama bir süreliğine wordpress-tr.com/eskiforum adresinden eski foruma ulaşabilirsiniz.

Yeni foruma bu adresten ulaşabilir, bu adresten üye olabilirsiniz. Foruma üye olarak aynı zamanda blogumuza da üye olmuş olacaksınız, ve aynı kullanıcı adınızla blogdaki yazılara yorum yapabileceksiniz. Forumu daha verimli kullanabilmek için lütfen forum kuralları ve forum kullanımı konularını okuyun.

Ek olarak, Türkçe WordPress belgelerinin olduğu wikimizin adresi de değişti, yeni adres www.wordpress-tr.com/belgeler oldu.

Bu değişiklik sürecinde bir takım aksaklıklar olabilir, bu aksaklıkları bize iletisim {at} wordpress-tr {nokta} com adresinden iletebilirsiniz.

« | »

Bu yazıya link verenler: